Klucz do klocków hamulcowych Kennedy KEN5032880K KEN-503-2880K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz do klocków hamulcowych Kennedy KEN5032880K KEN-503-2880K
Kennedy KEN-503-2880K
Klucz do KLOCKOW HAMULCOWYCH
KEN-503-2880K
Opis produktu
Klucz sześciokątny 8mm. 140mm rączka dająca optymalne wyważenie i uchwyt. Odpowiedni do śrub mocujących zacisków hamulców tarczowych wielu współczesnych samochodów osobowych. Wykonany ze stali chromowo-wanadowej z odporną na korozję fosfatyzowaną powierzchnią.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140028104 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 193 |
| Waga całkowita | 0.245 |
| Szerokość całk. | 134 |
| Shape | Hex |
| Shape Size | 8 mm |
| Supplier Part No. | 5032880K |
| UNSPSC Code | 27140000 |
| Waga elementu | 245 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 140 mm |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Brake Pad Key |
| Waga | 245g |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | Tool Only |
| Tool Material | Stal |
| Additional Features | Corrosion resistant phosphated finish Manufactured from chrome vanadium steel |
KEN5032880K
KLUCZ DO KLOCKOW HAMULCOWYCH Kennedy
KEN-503-2880K
SM.CK016,24,9ZLNE
Narzędzia Cromwell