Klucz do rur nieiskrzący 350mm nastawny kleszcze Stillson Al-Br Kennedy KEN5753620K
dostępny
Cena regularna:
$269.21
Cena regularna:
$218.87
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz do rur nieiskrzące 350mm nastawne kleszcze Stillson Al-Br Kennedy KEN5753620K
Kennedy KEN-575-3620K
KEN5753620K
KLESZCZE DO RUR NIEISKRZACE 350mm Kennedy
KEN-575-3620K
SM.CK016,690ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Kleszcze do rur
Ząbkowane szczęki. Radełkowana śruba regulacyjna.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140125070 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Jaw Capacity | 50mm |
| Długość całk./opak. | 350mm |
| Nr produktu | 130-1008 |
| Kod UNSPSC | 27111708 |
| Waga elementu | 1.55 kg |