Klucz dwustronny 7/16"x1/2" przegubowy calowy Kennedy KEN5809040K KEN-580-9040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
157,60 zł
Cena regularna:
128,13 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dwustronny 7/16"x1/2" przegubowy calowy Kennedy KEN5809040K KEN-580-9040K
Kennedy KEN-580-9040K
Klucz przegubowy dwustronny 7/16"x1/2"
KEN-580-9040K
Opis produktu
Wykonane tak, aby przejść z naddatkiem test spełniania wymagań określonych normą BS2558: 1954. Nasadki są umieszczone bezpośrednio na rączce, przez co nit jest uwolniony od obciążeń. Wszystkie nasadki są powlekane, hartowane i pozbawione naprężeń aby zapewnić, że zachowają swój kształt.Klucz przegubowy dwustronny
Klucz przegubowy do elementów mocujących z zakończeniem z nasadką Whitwortha 7/16” i zakończeniem z nasadką 1/2”. Nadaje się do wszystkich popularnych elementów mocujących rusztowań, stosowanych w UK.
Długość całkowita: 320mm. Średnica pręta łączącego: 15mm.
Rozmiar nasadki: 7/16" Wx1/2" W.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140127340 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Socket Size 1 | 7/16"W in |
| Socket Size 2 | 1/2"W in |
| Nr produktu | PRI310 D/E |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 545g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Bar Diameter | 15 mm millimetre |
| Head Diameter | mm millimetre |
| Head Width | mm millimetre |
| Overall Length | 320 mm millimetre |
| Product Number | |
| Product Type | Swingover Spanner |
| Socket Size | 7/16 x 1/2 in. inch |
| Head Length | mm millimetre |
| Spanner Type | Standard |
| Standards Met | BS2558: 1954 |
| Size System | Whitworth |
| End Type | Double Ended |
KEN5809040K
KLUCZ PRZEGUBOWY DWUSTRONNY 7/16"x1/2" Kennedy
KEN-580-9040K
SM.CK016,73,1ZLNE
Narzędzia Cromwell