Klucz dynamometryczny 1-5Nm 1/4" FXL5 Tri Torq TRQ5575740K TRQ-557-5740K Wyprzedaż
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 1-5Nm 1/4" FXL5 Tri Torq TRQ5575740K TRQ-557-5740K
Tri Torq TRQ-557-5740K
TRQ5575740K
TRI-TORQ 1/4" SQ. DR. TORQUE WRENCH 1-5Nm Tri Torq TRQ5575740K
TRQ-557-5740K
SM.CK016,270ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Tri Torq |
| EAN13 Barcode | 5036140233881 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Model Number | FXL5 |
| Sq. Drive | 1/4" cal |
| Sup. Part No. | TRQ-557-5740K |
| Torque Range | 0.7-3 lbf/ft |
| Torque Range | 1-5 Nm |
| UNSPSC Code | 27111715 |
| Waga | 0.40 kg |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Graduations | 1 Nm Newton metre lbf/in pound force per inch |
| Długość całkowita | 180 mm |
| Model, kod produktu | FXL5 |
| Torque Range | 1 to 5 Nm Newton metre 0.7 to 3 lbf/ft pound force per foot |
| Waga elementu | 0.4kg |
| Accuracy | ±6 % percentage |
| Includes | Moulded Storage Case Traceable Calibration Certificate |
| Drive Size | 1/4" cal |
| Drive Shape | Square |
| Torque Wrench Type | Adjustable Ratchet Reversible |
| Setting Graduation | Nmm² Newton millimeter square lbf/in² pound force per square inch |
| Display Graduation | Nmm² Newton millimeter square lbf/in² pound force per square inch |