Klucz dynamometryczny 10-50Nm z grzechotką stałą 3/8" Stahlwille 96503105
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 10-50Nm z grzechotką stałą 3/8" Stahlwille 96503105
Kod produktu: 96503105
Kod EAN: 4018754229376
Profesjonalne narzędzia Stahlwille Made in Germany.
Grupa narzędziowa Stahlwille: 730NR - Klucz dynamometryczny serwisowy MANOSKOP® z trwale wbudowaną grzechotką drobnozębną
Grupa narzędziowa Stahlwille:| dostarczany w stabilnej walizce z tworzywa (rozm. 65 w stabilnej skrzynce stalowej). Odchyłka odczytu ± 4%. |
Dane techniczne produktu:
| kod | 96503105 |
| kod EAN | 4018754229376 |
| Klasa E 5.1 | 21040222 |
| h2mm | 24 |
| Waga w gramach | 973 |
| Weight g z skrzynią | 1763 |
| LF mm | 280,5 |
| L mm | 364 |
| b2mm | 33 |
| h1mm | 23 |
| b1mm | 28 |
| Outside Square " | 3/8 |
| Skala precyzyjna Scale Division | 0,25 Nm |
| Scale Division | 1 ft·lb |
| Scale Division | 5 Nm |
| Zakres skali | 7-37 ft·lb |
| Zakres skali | 10-50 Nm |
| rozm. | 5 FK |