Klucz dynamometryczny 130-650Nm (100-480 ft.lb) uchwyt 22x28mm z blokadą FIX w Skrzynce Stahlwille 96503465
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 130-650Nm (100-480 ft.lb) uchwyt 22x28mm z blokadą FIX w Skrzynce Stahlwille 96503465
Kod produktu: 96503465
Kod EAN: 4018754269778
Nr katalogowy: 95VA/7A
Profesjonalne narzędzia Stahlwille Made in Germany.
Grupa narzędziowa Stahlwille: 730 Fix - Klucz dynamometryczny serwisowy MANOSKOP® z uchwytem na wtykowe końcówki narzędziowe
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille: Service MANOSKOP® 730 Fix
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille:
Dane techniczne produktu:
| kod | 96503465 |
| kod EAN | 4018754269778 |
| Klasa E 5.1 | 21040222 |
| rozm. | II/65 |
| Zakres skali | 130-650 Nm |
| Zakres skali | 100-480 ft·lb |
| Scale Division | 50 Nm |
| Scale Division | 20 ft·lb |
| Skala precyzyjna Scale Division | 2,5 Nm |
| Size of Insert Tool Carrier in mm (MANOSKOP) (Kwadrat wewnętrzny) mm | |
| b mm | 30,6 |
| h mm | 25,6 |
| L mm | 911 |
| LF mm | 900 |
| SF mm | 55 |
| Waga w gramach | 3504 |
| Opakowanie (sztuk) | 1 |