Klucz dynamometryczny 160-800Nm (120-600 ft.lb) uchwyt 22x28mm z blokadą FIX w Skrzynce Stahlwille 96503080
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 160-800Nm (120-600 ft.lb) uchwyt 22x28mm z blokadą FIX w Skrzynce Stahlwille 96503080
Kod produktu: 96503080
Kod EAN: 4018754269662
Nr katalogowy: 95VA/6A
Profesjonalne narzędzia Stahlwille Made in Germany.
Grupa narzędziowa Stahlwille: 730 Fix - Klucz dynamometryczny serwisowy MANOSKOP® z uchwytem na wtykowe końcówki narzędziowe
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille: Service MANOSKOP® 730 Fix
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille:
Dane techniczne produktu:
| kod | 96503080 |
| kod EAN | 4018754269662 |
| Klasa E 5.1 | 21040222 |
| Opakowanie (sztuk) | 1 |
| Zakres skali | 160-800 Nm |
| Skala precyzyjna Scale Division | 5 Nm |
| Size of Insert Tool Carrier in mm (MANOSKOP) (Kwadrat wewnętrzny) mm | |
| h mm | 25,6 |
| b mm | 30,6 |
| Waga w gramach | 4825 |
| SF mm | 55 |
| LF mm | 1167 |
| L mm | 1178 |
| Scale Division | 25 ft·lb |
| Scale Division | 100 Nm |
| Zakres skali | 120-600 ft·lb |
| rozm. | 80 |