Klucz dynamometryczny 2,5-11Nm 3/8" FTW011 300mm kalibrowany z certyfikatem Kennedy KEN5570400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
562,50 zł
Cena regularna:
457,32 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 2,5-11Nm 3/8" FTW011 300mm kalibrowany z certyfikatem Kennedy KEN5570400K
Kennedy KEN-557-0400K
KEN5570400K
3/8" SQ. DR. MECHANICS TORQUE WRENCH 2.5-11NM Kennedy KEN5570400K
Kennedy KEN-557-0400K
SM.CK016,464,8ZLNE
Wysokiej jakości chromowe wykończenie, wyszlifowana stalowa część czołowa i chowana dżwignia ustalająca moment obrotowy. Funkcja “CLICK & SNAP” wskazuje kiedy zadany moment jest osiągniety. 4 skale łatwe w odczycie: N.m, kgf.m, lbf.in x10, lbf.ft. Łącznik wciskanego chwytu kwadratowego do akcji powrotnej. Radełkowana solidna rękojeść plastikowa. Indywidualny certyfikat kalibracji, instrukcja i tabelka przeliczeniowa. Wykonano zgodnie z: ISO 6789 : 2003 (BS EN 26789 : 2003). Granica błędu = ±4%.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140070554 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Supplier Part No. | 5570400K |
| UNSPSC Code | 27111715 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Graduations | Nm Newton metre lbf/in pound force per inch |
| Długość całkowita | 300mm |
| Numer produktu | FTW011 |
| Torque Range | 0.3 to 1.2 Kgf.m 2.5 to 11 N.m 2 to 8 lbf.ft Nm Newton metre lbf/ft pound force per foot |
| Waga elementu | 0.58kg |
| Accuracy | ±4 % percentage |
| Includes | Cardboard Case |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Drive Shape | Kwadrat |
| Torque Wrench Type | Adjustable Clicking Presetable Push Through Ratchet Reversible |
| Setting Graduation | Nmm? Newton millimeter square lbf/in? pound force per square inch |
| Display Graduation | Nmm? Newton millimeter square lbf/in? pound force per square inch |