Klucz dynamometryczny 20-100Nm (15-75 ft.lb) 9x12mm z podwójną skalą Stahlwille 50181010
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 20-100Nm (15-75 ft.lb) 9x12mm z podwójną skalą Stahlwille 50181010
Kod produktu: 50181010
Kod EAN: 4018754139521
Profesjonalne narzędzia Stahlwille Made in Germany.
Grupa narzędziowa Stahlwille: 730N - Klucz dynamometryczny serwisowy MANOSKOP® z uchwytem na wtykowe końcówki narzędziowe
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille: Service MANOSKOP® 730N
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille:
Dane techniczne produktu:
| kod | 50181010 |
| kod EAN | 4018754139521 |
| Klasa E 5.1 | 21040222 |
| rozm. | 10 |
| Zakres skali | 20-100 Nm |
| Zakres skali | 15-75 ft·lb |
| Scale Division | 10 Nm |
| Scale Division | 2,5 ft·lb |
| Skala precyzyjna Scale Division | 0,5 Nm |
| Size of Insert Tool Carrier in mm (MANOSKOP) (Kwadrat wewnętrzny) mm | |
| b mm | 28 |
| h mm | 23 |
| L mm | 386 |
| LF mm | 336 |
| SF mm | 17,5 |
| Waga w gramach | 988 |