Klucz dynamometryczny 20-100Nm 3/8" FXL100 Tri Torq TRQ5575900K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 20-100Nm 3/8"FXL100 Tri Torq Tri Torq TRQ5575900K
Tri Torq TRQ-557-5900K
TRQ5575900K
Klucz dynamometryczny TRI-TORQ 3/8", 20-100Nm Tri Torq TRQ5575900K
TRQ-557-5900K
SM.CK016,350ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Tri Torq |
| EAN13 Barcode | 5036140015364 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Model Number | FXL100 |
| Głębokość całk. | 60 |
| Długość całk. | 450 |
| Waga całkowita | 1.37 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Sq. Drive | 3/8" cal |
| Sup. Part No. | TRQ-557-5900K |
| Torque Range | 15-75 lbf/ft |
| Torque Range | 20-100 Nm |
| UNSPSC Code | 27111715 |
| Waga | 1.38 kg |