Klucz dynamometryczny 200-1000Nm (150-750 ft.lb) uchwyt 22x28mm z blokadą FIX w Skrzynce Stahlwille 96503100
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 200-1000Nm (150-750 ft.lb) uchwyt 22x28mm z blokadą FIX w Skrzynce Stahlwille 96503100
Kod produktu: 96503100
Kod EAN: 4018754269679
Nr katalogowy: 95VA/6W
Profesjonalne narzędzia Stahlwille Made in Germany.
Grupa narzędziowa Stahlwille: 730 Fix - Klucz dynamometryczny serwisowy MANOSKOP® z uchwytem na wtykowe końcówki narzędziowe
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille: Service MANOSKOP® 730 Fix
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille:
Dane techniczne produktu:
| kod | 96503100 |
| kod EAN | 4018754269679 |
| Klasa E 5.1 | 21040222 |
| Size of Insert Tool Carrier in mm (MANOSKOP) (Kwadrat wewnętrzny) mm | |
| b mm | 30,6 |
| h mm | 25,6 |
| L mm | 1363 |
| SF mm | 55 |
| Skala precyzyjna Scale Division | 5 Nm |
| Scale Division | 100 Nm |
| Zakres skali | 200-1000 Nm |
| Waga w gramach | 5000 |
| Scale Division | 25 ft·lb |
| Zakres skali | 150-750 ft·lb |
| Opakowanie (sztuk) | 1 |
| rozm. | 100 |
| LF mm | 1352 |