Klucz dynamometryczny 25-130Nm (20-95 ft.lb) 14x18mm z podwójną skalą Stahlwille 50181012
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 25-130Nm (20-95 ft.lb) 14x18mm z podwójną skalą Stahlwille 50181012
Kod produktu: 50181012
Kod EAN: 4018754139538
Profesjonalne narzędzia Stahlwille Made in Germany.
Grupa narzędziowa Stahlwille: 730N - Klucz dynamometryczny serwisowy MANOSKOP® z uchwytem na wtykowe końcówki narzędziowe
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille: Service MANOSKOP® 730N
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille:
Dane techniczne produktu:
| kod | 50181012 |
| kod EAN | 4018754139538 |
| Klasa E 5.1 | 21040222 |
| rozm. | 12 |
| Zakres skali | 25-130 Nm |
| Zakres skali | 20-95 ft·lb |
| Scale Division | 10 Nm |
| Scale Division | 2,5 ft·lb |
| Skala precyzyjna Scale Division | 0,5 Nm |
| Size of Insert Tool Carrier in mm (MANOSKOP) (Kwadrat wewnętrzny) mm | |
| b mm | 28 |
| h mm | 23 |
| L mm | 421 |
| LF mm | 379 |
| SF mm | 25 |
| Waga w gramach | 1128 |