Klucz dynamometryczny 40-200Nm (30-150 ft.lb) z grzech.QR 1/2" w Skrzynce Stahlwille 96502120
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 40-200Nm (30-150 ft.lb) z grzech.QR 1/2" w Skrzynce Stahlwille 96502120
Kod produktu: 96502120
Kod EAN: 4018754180516
Profesjonalne narzędzia Stahlwille Made in Germany.
Grupa narzędziowa Stahlwille: 730NR - Klucz dynamometryczny serwisowy MANOSKOP® z trwale wbudowaną grzechotką QuickRelease
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille: Service MANOSKOP® 730N
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille: Klucz dynamometryczny klikowy z mechanizmem wyzwalającym; z szybką precyzyjną nastawą za pomocą pokrętła ustalającego, z możliwością mocowania wymiennych końcówek; z mechanizmem zatrzaskowym QuickRelease; z podwójnym sygnałem stopu, z podwójną wyrazistą skalą N m/ft.lb; w dwóch kolorach; z długoletnią dokładnością
Element pomiarowy poddawany jest obciążeniu tylko podczas operacji dokręcania - nie wymaga zerowania po skończonej pracy. Wszystkie precyzyjne elementy mechanizmu pomiarowego osłonięte solidnym korpusem. Ergonomicznie ukształtowana dwukomponentowa rękojeść o zielonej powłoce wykonana z materiału odpornego na zabrudzenia olejem, smarem, paliwem itd. oraz odporna na skydrol. Obciążenie zadawane na narzędzie po „kliknięciu" klucza lub przeciążeniu w kierunku odwrotnym do przeznaczenia - np. przeciążeniu w celu zluzowania skorodowanego połączenia - nie oddziałuje na mechanizm wyzwalający i nie może spowodować jego uszkodzenia. Odwrócenie końcówki wtykowej umożliwia pracę w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara. Łatwa regulacja bez demontażu, np. przy użyciu przyrządów kontrolnych Nr 7707 W
Gwarantowana dokładność: ± 3 %. Dostarczany z aktualnym certyfikatem kalibracji.
Grupa narzędziowa Stahlwille: | dostarczany w stabilnej walizce z tworzywa (rozm. 65 w stabilnej skrzynce stalowej). Grzechotka z modułem zatrzaskowym QuickRelease. Odchyłka odczytu ± 4%. |
Dane techniczne produktu:
| kod | 96502120 |
| kod EAN | 4018754180516 |
| Klasa E 5.1 | 21040222 |
| h1mm | 23 |
| h2mm | 18 |
| b2mm | 41 |
| b1mm | 28 |
| Outside Square " | 1/2 |
| Waga w gramach | 1589 |
| LF mm | 438,5 |
| L mm | 526 |
| Skala precyzyjna Scale Division | 1 Nm |
| Scale Division | 5 ft·lb |
| Scale Division | 10 Nm |
| Zakres skali | 30-150 ft·lb |
| Zakres skali | 40-200 Nm |
| rozm. | 20QR FK |
| Weight g z skrzynią | 2014 |