Klucz dynamometryczny 5-25Nm 1/4" Senator SEN5570300K PRO25
dostępny
Cena regularna:
223,30 zł
Cena regularna:
181,54 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 5-25Nm 1/4" Senator SEN5570300K
SEN-557-0300K
Odwracalna głowica zapadkowa. "Click & Snap 'działania wskazuje, kiedy osiągnięty został zadany poziom momentu obrotowego. Grawerowane kgf.m i skala Nm na cylindrze. Rodzaj rękawa typu mikrometrycznego pozwala zaprogramować wartości momentu obrotowego. Wyprodukowano zgodnie z ISO 6789: 2003 (PN-EN 26789: 2003).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140259249 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Głębokość całk. | 75mm |
| Długość całkowita | 60mm |
| Waga całkowita | 0,782kg |
| Szerokość całk. | 310mm |
| Trzpień napędowy | 1/4" cal |
| Supplier Part No. | SEN-557-0300K |
| Zakres momentu | 5-25Nm |
| UNSPSC Code | 27111715 |
| Waga całkowita | 0,78kg |
| Dokładność | ±4 % percentage |
| Zawiera | Ochronne opakowanie |
| Typ klucze | Nastawny Klikowy Presetable Grzechotkowy Zmiana kierunku |