Klucz dynamometryczny 6-30Nm 3/8" FXL33 Tri Torq TRQ5575850K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 6-30Nm 3/8" FXL33 Tri Torq Tri Torq TRQ5575850K
Tri Torq TRQ-557-5850K
TRQ5575850K
TRI-TORQ 3/8" SQ. DR. TORQUE WRENCH 6-30Nm Tri Torq TRQ5575850K
TRQ-557-5850K
SM.CK016,285ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Tri Torq |
| EAN13 Barcode | 5036140233904 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Model Number | FXL33 |
| Sq. Drive | 3/8" cal |
| Sup. Part No. | TRQ-557-5850K |
| Torque Range | 4-22 lbf/ft |
| Torque Range | 6-30 Nm |
| UNSPSC Code | 27111715 |
| Waga | 0.40 kg |