Klucz dynamometryczny 80-400Nm (60-300 ft.lb) z grzech. 3/4" w Skrzynce Stahlwille 96502140
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 80-400Nm (60-300 ft.lb) z grzech. 3/4" w Skrzynce Stahlwille 96502140
Kod produktu: 96502140
Kod EAN: 4018754180523
Profesjonalne narzędzia Stahlwille Made in Germany.
Grupa narzędziowa Stahlwille: 730NR - Klucz dynamometryczny serwisowy MANOSKOP® z trwale wbudowaną grzechotką drobnozębną
Grupa narzędziowa Stahlwille:| dostarczany w stabilnej walizce z tworzywa (rozm. 65 w stabilnej skrzynce stalowej). Odchyłka odczytu ± 4%. |
Dane techniczne produktu:
| kod | 96502140 |
| kod EAN | 4018754180523 |
| Klasa E 5.1 | 21040222 |
| Outside Square " | 3/4 |
| b1mm | 28 |
| b2mm | 50 |
| h1mm | 23 |
| h2mm | 31,5 |
| Scale Division | 10 ft·lb |
| Scale Division | 20 Nm |
| Zakres skali | 60-300 ft·lb |
| Zakres skali | 80-400 Nm |
| rozm. | 40 FK |
| Waga w gramach | 2122 |
| LF mm | 564,5 |
| L mm | 657 |
| Skala precyzyjna Scale Division | 2 Nm |
| Weight g z skrzynią | 2657 |