Klucz dynamometryczny ślizgowy 15-55Nm SPW55 Kennedy KEN5554070K KEN-555-4070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
3 176,50 zł
Cena regularna:
2 582,52 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny ślizgowy 15-55Nm SPW55 Kennedy KEN5554070K KEN-555-4070K
Mechaniczne urządzenie blokujące mechanizm regulacji momentu
- Łatwe w użyciu urządzenie blokujące śruby regulacji momentu.
- Przymusowy, mechaniczny system blokujący.
- Nie powoduje tarcia przy zatrzymywaniu ruchu.
- Obsługa z wykorzystaniem pojedynczego przycisku regulującego.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Q-Torq |
| Kod EAN13 | 5036140018099 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 325mm |
| Model, kod produktu | SPW55 |
| Ratchet Size | 3/8" calowe |
| Nr produktu | 011035 |
| Torque Range | 10-40 |
| Torque Range | 15-55 Nm |
| Kod UNSPSC | 27111715 |
KEN5554070K
KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY SLIZGOWY SPW55 Kennedy
KEN-555-4070K
SM.CK016,1479ZLNE
Narzędzia Cromwell