Klucz hakowy 30-32mm czerniony Kennedy KEN5805300K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz hakowy 30-32mm czerniony Kennedy KEN5805300K
Kennedy KEN-580-5300K
Klucz hakowy 30/32mm
KEN-580-5300K
Opis produktu
Nadaje się do wszystkich uchwytów tulejek zaciskowych, włącznie z uchwytami z trzpieniem prostym (walcowym).Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Chuck Type | ER16 |
| Kod EAN13 | 5036140126961 |
| Kod eCl@ss | 21040107 |
| Długość całk./opak. | 135mm |
| Spanner Range | 30/32mm |
| Kod UNSPSC | 27111724 |
| Waga elementu | 50g |
KEN5805300K
KLUCZ CZERNIONY HAKOWY 30/32mm Kennedy
KEN-580-5300K
SM.CK016,18,9ZLNE
Narzędzia Cromwell