Klucz hakowy 40-42mm czerniony Kennedy KEN5805400K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz hakowy 40-42mm czerniony Kennedy KEN5805400K
Kennedy KEN-580-5400K
KEN-580-5400KProfesjonalny klucz hakowy ER25 Kennedy. Wysoka jakość wykonania. Można stosować np. do wszystkich uchwytów tulejek zaciskowych, włącznie z uchwytami z trzpieniem prostym walcowym. Zastosowanie: uchwyty ER25Specyfikacja klucza
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Typ uchwytów | ER25 |
| EAN13 | 5036140126985 |
| Kod eCl@ss | 21040107 |
| Długość całkowita | 170mm |
| Zakres pracy klucza | 40-42mm |
| Kod UNSPSC | 27111724 |
| Waga | 95g |
KEN5805400K
KLUCZ CZERNIONY HAKOWY 40/42mm Kennedy
KEN-580-5400K
SM.CK016,22,4ZLNE
Narzędzia Cromwell