Klucz hakowy 45-50mm ER32 205mm din1810A czerniony Kennedy KEN5805450K KEN-580-5450K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalny klucz hakowy do oprawek z tulejkami ER32 i innych nakrętek w zakresie 45-50mm.
- Rozmiar: 45-50mm
- Pasuje do nakrętek ER32
- Długość: 205mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140127005 |
| eCl@ss Code | 21040107 |
| Supplier Part No. | 5805450K |
| UNSPSC Code | 27111724 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 205mm |
| Typ produktu | Hook Spanner |
| Maks. chwyt | 50 mm |
| Standard | DIN 1810A |
| Wykończenie powierzchni | czernione |