Klucz hakowy regulowany C 3/4-2" Kennedy KEN5829600K KEN-582-9600K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz hakowy regulowany C 3/4-2" Kennedy KEN5829600K KEN-582-9600K
Kennedy KEN-582-9600K
Klucz hakowy regulowany typu "C" 3/4-2"
KEN-582-9600K
Opis produktu
Wykonane ze stali chromowo wanadowej, silnie wyszlifowana, chromowana powierzchnia.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140137684 |
| eCl@ss Code | 21040107 |
| Głębokość całk. | 11 |
| Długość całkowita | 215 |
| Waga całkowita | 0.152 |
| Szerokość całk. | 102 |
| Supplier Part No. | 5829600K |
| UNSPSC Code | 27111724 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Type | Adjustable |
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 165mm |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Hook Wrench |
| Range | 20 - 50 mm |
| Maximum Jaw Capacity | 50mm |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | Chrome |
| Minimum Jaw Capacity | 20mm |
KEN5829600K
KLUCZ HAKOWY REGULOWANY typu "C" 3/4-2" Kennedy
KEN-582-9600K
SM.CK016,68,7ZLNE
Narzędzia Cromwell