Klucz imbusowy 1/4" 9" typu T calowy Kennedy KEN6016660K KEN-601-6660K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucze 1/4"x 9" imbusowe typ T ampulowe Kennedy KEN6016660K
Kennedy KEN-601-6660K
Klucze do śrub z gniazdem 6-kątnym, typ 'T' 1/4"x 9"
KEN-601-6660K
Opis produktu
Wykonane z w pełni utwardzonej stali węglowej. Ergonomiczna budowa uchwytu co zapewnia wygodę pracy i wysoki moment obrotowy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140145498 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość całk./opak. | 9" calowe |
| Nr produktu | KEN-601-6660K |
| Tip Size | 1/4" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga elementu | 130g |
KEN6016660K
KLUCZE DO SRUB Z GNIAZDEM 6-kątnym, TYP 'T' 1/4"x 9" Kennedy
KEN-601-6660K
SM.CK016,9,7ZLNE
Narzędzia Cromwell