Klucz imbusowy 3mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy 3mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014300K
Klucz 3mm długi imbusowy ampulowy 100szt. Kennedy KEN6014300K
Kennedy KEN-601-4300K
Klucz do śrub z gniazdem 6-kątnym, długi 3mm
KEN-601-4300K
Opis produktu
Wyprodukowano z w pełni utwardzanej stali węglowej zgodnie z DIN 911 zapewniając wytrzymałość. Precyzyjnie wycięte końce klucza oraz dokładne wymiary AF aby zapewnić pełny kontakt ze śrubą. Czarne wykończenie zabezpieczające klucz imbusowy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiar A | 93mm |
| Wymiar B | 23mm |
| Kod EAN13 | 5036140145276 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| długiść | 98mm |
| Nr produktu | KEN-601-4300K |
| Rozmiar końcówki | 3mm |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga dla opak. 100szt. | 7.17 kg |
KEN6014300K
KLUCZ DO SRUB Z GNIAZDEM 6-kątnym, DLUGI 3mm Kennedy
KEN-601-4300K
Cena katalogowa opakowania 100szt.: 106,3ZLNE
Narzędzia Cromwell