Klucz imbusowy 4mm krótki ampulowy 74x29 trzpieniowy Kennedy KEN6011400K KEN-601-1400K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 4mm do śrub imbusowych ampulowych z gniazdem 6-kątnym 1szt. Kennedy KEN6011400K
Wykonane z w pełni utwardzonej stali węglowej zgodnie z normą: DIN 911 zapewniając wytrzymałość z precyzyjnym wycięciem i dokładne wymiary AF dzięki czemu zapewnia pełen kontakt ze śrubą.
Czarne wykończenie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiar A | 74mm |
| Wymiar B | 29mm |
| Kod EAN13 | 5036140144965 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Rozmiar | 4mm |
| To Suit | Clamp Wrench (Insert 1603) |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga 100szt. | 11,4 kg |
Kennedy KEN-601-1400K
Klucz do śrub z gniazdem 6-kątnym 4mm
KEN-601-1400K
SM.CK016,100ZLNE
Narzędzia Cromwell