Klucz imbusowy 5/8" 15,875mm krótki ampulowy 176x76 trzpieniowy calowy do 16mm Kennedy KEN6010400K KEN-601-0400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz imbusowy 5/8" trzpieniowy do śrub calowy ampulowy imbus calowy Kennedy KEN6010400K KEN-601-0400K
- Rozmiar: 5/8", metryczny: 15,875mm odpowiedni dla 16mm
- Ramiona: 176mm, 76mm
- Typ: calowy, imbusowy, ampulowy
- Materiał: mocna stal, czerniona
- Długość: krótki
Wykonane z w pełni utwardzonej stali węglowej zgodnie z normą: DIN 911 zapewniając wytrzymałość z precyzyjnym wycięciem i dokładne wymiary AF dzięki czemu zapewnia pełen kontakt ze śrubą. Czarne wykończenie zabezpieczające klucz imbusowy.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiar A | 176mm |
| Wymiar B | 76mm |
| Kod EAN13 | 5036140144880 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Rozmiar końcówki | 5/8mm |
| Kod UNSPSC | 27111710 |
| Waga | 0,36kg |