Klucz jednostronny 1/2" przegubowy calowy Kennedy KEN5809030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz jednostronny 1/2" przegubowy calowy Kennedy KEN5809030K
Kennedy KEN-580-9030K
Klucz przegubowy jednostronny 1/2"
KEN-580-9030K
Opis produktu
Wykonane tak, aby przejść z naddatkiem test spełniania wymagań określonychnormą BS2558: 1954. Nasadki są umieszczone bezpośrednio na rączce, przez
co nit jest uwolniony od obciążeń. Wszystkie nasadki są powlekane, hartowane
i pozbawione naprężeń aby zapewnić, że zachowają swój kształt.
Klucze przegubowe jednostronne
Jednostronne klucze z przegubowym uchwytem do elementów mocujących. Dostępne z zakończeniem z nasadką Whitwortha 7/16” lub 1/2”.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Diameter | 20mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140127333 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość całk./opak. | 275mm |
| Socket Size | 1/2" calowe |
| Nr produktu | PRI310 1/2 |
| Typ | Standard |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
KEN5809030K
KLUCZ PRZEGUBOWY JEDNOSTRONNY 1/2" Kennedy
KEN-580-9030K
SM.CK016,45,3ZLNE
Narzędzia Cromwell