Klucz kątowy zapadkowy SR375 3/8" Kobe KBE2702375K KBE-270-2375K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz kątowy zapadkowy SR375 3/8" Kobe KBE2702375K KBE-270-2375K
Kobe KBE-270-2375K
KBE2702375K
Klucz kątowy zapadkowy SR375 3/8" Kobe KBE2702375K
KBE-270-2375K
Opis produktu
SR375 3/8" napęd kwadratowy Maksymalny wymiar śrub: 10mm.SR500 1/2" napęd kwadratowy Maksymalny wymiar śrub: 13mm.
Obroty w obu kierunkach, lekki i kompaktowy doskonale zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, dysza umiejscowiona z przodu.
Swobodna prędkość: 150rpm.
Gwint wlotu powietrza: 1/4” NPT.
Min. średnica węża: 10mm (3/8”).
Ciśnienie powietrza: 6.2bar (90psi).
Zużycie powietrza: 113ltr/m (4cfm*).
Moment obrotowy: 50ft/lbs.
Długość całkowita: 255mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/min jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089204 |
| eCl@ss Code | 21060900 |
| Model Number | SR375 |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 280 |
| Waga całkowita | 1.28 |
| Szerokość całk. | 75 |
| Square Drive | 3/8" cal |
| Supplier Part No. | 2702375K |
| UNSPSC Code | 27131501 |
| Waga elementu | 1.10 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maximum Torque | 68 Nm Newton metre |
| Model Number | SR375 |
| No Load Speed | 150 rpm revolutions per minute |
| Długość całkowita | 255mm |
| Model, kod produktu | |
| Square Drive | 3/8" cal |
| Torque Range | Nm Newton metre |
| Waga | 1.10kg |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch 6.3 BAR bar |
| Air Inlet Size | 1/4 NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10 mm |
| Noise/ Vibration Information | Sound Power level 96db(A) Sound pressure Level 89db(A) Vibration: 4.0 m/s |
| Actual Air Consumption | |
| Average Air Consumption | 1.88 l/s |
SM.CK016,255ZLNE