Klucz nastawny 12" 300mm CrV Yamoto YMT5013120K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
12"/300mm C/V ADJUSTABLESPANNER Yamoto YMT5013120K
YMT-501-3120K
Chrome Vanadium Adjustable Wrench
Made of chrome vanadium with a corrosion-resistant satin finish, the Yamoto adjustable wrench delivers robust, hard wearing performance. It features a graduate laser etched jaw for fast jaw setting and is available in a range of sizes from 4"/100mm to 24"/612mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140363755 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Głębokość całk. | 18 |
| Długość całkowita | 395 |
| Waga całkowita | 0.70 |
| Szerokość całk. | 124 |
| Supplier Part No. | YMT-501-3120K |
| UNSPSC Code | 27111707 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 300mm 12" cal |
| To Suit | |
| Typ | Adjustable Wrench |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | |
| Maximum Jaw Capacity | 35mm |
| Standard, norma | |
| Handle Material | Stal |
| Special Features | Corrosion Resistant |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | ° stopni |
| Compatible Wrench Size | mm |
| Angle of Head Offset | ° stopni |
| Grubość szczęk | Standard |