Klucz nastawny 15" 380mm CrV Yamoto YMT5013150K YMT-501-3150K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
265,60 zł
Cena regularna:
215,93 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 15" 380mm CrV Yamoto YMT5013150K YMT-501-3150K
Chrome Vanadium Adjustable Wrench
Made of chrome vanadium with a corrosion-resistant satin finish, the Yamoto adjustable wrench delivers robust, hard wearing performance. It features a graduate laser etched jaw for fast jaw setting and is available in a range of sizes from 4"/100mm to 24"/612mm.
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140363762 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Głębokość całk. | 18 |
| Długość całkowita | 501 |
| Waga całkowita | 1.29 |
| Szerokość całk. | 146 |
| Supplier Part No. | YMT-501-3150K |
| UNSPSC Code | 27111707 |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 380 mm 15" cal |
| Model, kod produktu | |
| To Suit | |
| Type | Adjustable Wrench |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | |
| Maximum Jaw Capacity | 44mm |
| Standard, norma | |
| Handle Material | Stal |
| Special Features | Corrosion Resistant |
| Finish/Coating | Satin |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | ° degree |
| Compatible Wrench Size | |
| Angle of Head Offset | ° degree |
| Grubość szczęk | Standard |