Klucz nastawny 150mm 6" CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5012060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 150mm 6" CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5012060K
Yamoto YMT-501-2060K
YMT5012060K
KLUCZ NASTAWNY, CHROMOWO-WANADOWY, MAT 6" Yamoto
YMT-501-2060K
KC-016,54,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Dopasowane do: ISO 6787-1982, ASME B.107.8M-1996, BS 6333-1995, DIN3117-1988, JIS B4604-1976
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140005280 |
| ecl@ss | 21040190 |
| Głębokość całkowita | 12 |
| Długość całkowita | 224 |
| Waga całkowita | 0.14 |
| Szerokość całk. | 87 |
| Oznaczenie | YMT-501-2060K |
| UNSPSC | 27111707 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 150mm 6" cal |
| Numer produktu | |
| To Suit | |
| Type | Adjustable Wrench |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | 1 |
| Maximum Jaw Capacity | 20mm 25/32" cal |
| Standard, norma | ASME B.107.8M-1996 BS 6333-199405 DIN3117-1988 ISO 6787-1982 ISO 6787:1982 JIS B4604-1976 |
| Handle Material | Stal |
| Special Features | Corrosion-resistant Graduated Scale Heat treated jaws |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | 22.5° stopni |
| Compatible Wrench Size | |
| Angle of Head Offset | ° stopni |
| Grubość szczęk | Standard |