Klucz nastawny 150mm 6" z podziałką czerniony Kennedy KEN5010060K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 150mm 6" z podziałką Kennedy KEN5010060K
Kennedy KEN-501-0060K
Klucz nastawny z podziałką 150mm/6"
KEN-501-0060K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (wykończenie fosforanowe lub chromowane) dla zwiększenia siły i sztywności, szczęki poddane zostały działaniu wysokich temperatur dla zwiększenia żywotności produktu. Wysokiej jakości wykończenie narzędzia zapewnia dużą odporność na korozję. 22.5 stopniowy uskok części czołowej w celu uzyskania większej kontroli momentu obrotowego. Zwężający się zacisk dla poprawy dostępu do miejsc o ograniczonym dostępie. Równoległe zaciski z możliwością płynnego nastawiania i automatyczne blokowanie zapewniają ochronę przed przypadkowym otwarciem szczęki nawet w momencie przeładowania. Użyteczne dla przemysłu inżynieryjnego, samochodowego, lotniczego, rolnictwa, konserwacji i montażu.Dostosowane do: ISO 6787-1982, ASME B.107.8M-1996, BS 6333-1995, DIN3117-1988, JIS B4604-1976.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140012301 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Otwarcie szczęk | 1" calowe |
| Otwarcie szczęk | 24mm |
| Długość | 150mm |
| Długość | 6 in |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 204 |
| Waga całkowita | 0.17 |
| Szerokość całk./opak. | 80 |
| Nr produktu | 501-006 |
| Torque | 1670 kg/cm |
| Kod UNSPSC | 27111707 |
| Waga elementu | 140g |
KEN5010060K
KLUCZ NASTAWNY Z podziałka 150mm/6" Kennedy
KEN-501-0060K
SM.CK016,60,5ZLNE
Narzędzia Cromwell