Klucz nastawny 200mm 8" angielski z ergonomiczną rękojeścią Kennedy KEN5013080K KEN-501-3080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
168,40 zł
Cena regularna:
136,91 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 200mm 8" angielski z ergonomiczną rękojeścią Kennedy KEN5013080K KEN-501-3080K
Kennedy KEN-501-3080K
Klucz nastawny z ergonomiczną rękojeścią 200mm/8"
KEN-501-3080K
Opis produktu
Wykonano ze stali chromowo-wanadowej z fosforanowe, antykorozyjne wykończenie. Równoległe szczęki są szlifowane, hartowane i polerowane. Posiadają podziałkę. Szczęki wykute za pomocą lasera dzięki czemu oferują one niepowtarzalną łatwość i szybkość w ustawieniu i korekcie szczęk. Szeroki rowkowany profil mechanizmu otwierania i gruba śruba zapewniają łatwość i płynność korekty szczęk. Zwężający się zacisk dla poprawy dostępu do miejsc o ograniczonym dostępie, profil zacisków zwiększa możliwość uchwytu kiedy używany jest na uszkodzonych elementach. Unikalna geometria amortyzowanych uchwytów zwiększają komfort użytkownika, urządzenie odporne jest na olej i smary - aby zapobiec ślizganiu uchwyconych elementów.Dostosowane do: BS 6333: 1983, ANSI B107.8: 1977, DIN 3117, ASME B107.8: 1996.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140001077 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Fastener Range | 3/16" - 5/8" in |
| Fastener Range | M4-M18 |
| Otwarcie szczęk | 28.6 mm |
| Długość | 200 mm |
| Długość | 8" cal |
| Głębokość całk. | 18 |
| Długość całkowita | 278 |
| Waga całkowita | 0.26 |
| Szerokość całk. | 104 |
| Supplier Part No. | 5013080K |
| UNSPSC Code | 27111707 |
| Waga elementu | 260 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 200 mm 8" cal |
| Model, kod produktu | |
| To Suit | |
| Type | Adjustable Wrench |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | 1 |
| Maximum Jaw Capacity | 28 mm 1-3/32" cal |
| Standard, norma | ANSI B107.8: 1977 ASME B107.8: 1996 BS 6333: 1983 DIN 3117 |
| Handle Material | Stal |
| Special Features | Corrosion-resistant Graduated Scale Serrated Jaw Slip-resistant |
| Finish/Coating | Phosphate |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | 15° degree |
| Compatible Wrench Size | |
| Angle of Head Offset | ° degree |
| Grubość szczęk |
KEN5013080K
KLUCZ NASTAWNY Z ERGONOMICZNA REKOJESCIA 200mm/8" Kennedy
KEN-501-3080K
SM.CK016,92ZLNE
Narzędzia Cromwell