Klucz nastawny 200mm 8" szerokie rozwarcie Kennedy KEN5015080K KEN-501-5080K PRO19 PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
184,80 zł
Cena regularna:
150,24 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 200mm 8" szerokie rozwarcie Kennedy KEN5015080K KEN-501-5080K
Kennedy KEN-501-5080K
Klucz nastawny z EXTRA ROZWARCIE 8"/200mm
KEN-501-5080K
Opis produktu
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej. Rączka gumowa. Idealne do prac hydraulicznych, instalacyjnych i zastosowań motoryzacyjnych. Zaprojektowana super cienka główka umożliwia dostęp do trudno-dostępnych miejsc. Podziałka milimetrowa. Ponad 50% szersze szczęki w porównaniu do zwykłych kluczy nastawnych.Wykonane zgodnie z: ISO 6787-1982, ASME B.107.8M-1996, BS 6333-1995, DIN3117-1988, JIS B4604-1976.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140030275 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Głębokość całk. | 17 |
| Długość całkowita | 290 |
| Waga całkowita | 0.315 |
| Szerokość całk. | 115 |
| Supplier Part No. | 5015080K |
| UNSPSC Code | 27111707 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 200 mm 8" cal |
| Model, kod produktu | |
| To Suit | |
| Type | Adjustable Wrench |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | 1 |
| Maximum Jaw Capacity | 38 mm 1-3/8" cal |
| Standard, norma | 8M-1996, BS 6333-1995 ASME B.107 DIN 3117-1988 ISO 6787-1982 JIS B4604-1976. |
| Handle Material | Rubber |
| Special Features | Graduated Scale |
| Finish/Coating | Chrome |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | 15° degree |
| Compatible Wrench Size | |
| Angle of Head Offset | ° degree |
| Grubość szczęk | Standard |
KEN5015080K
KLUCZ NASTAWNY Z EXTRA ROZWARCIE 8"/200mm Kennedy
KEN-501-5080K
SM.CK016,103,5ZLNE
Narzędzia Cromwell