Klucz nastawny 250mm Combi 10" angielski dwustronny Kennedy KEN5014100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
293,30 zł
Cena regularna:
238,46 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 250mm Combi 10" Kennedy KEN5014100K
Kennedy KEN-501-4100K
Klucz nastawny COMBI 10"/250mm
KEN-501-4100K
Opis produktu
Dwustronne klucze nastawne z ząbkowanym kątem 15st, dla lepszego uchwytu rury i dla lepszego dostępu do trudnych miejsc. Fosforanowe wykończenie zapobiega korozji. Klucz posiada bardzo mocną rękojeść i wykończenie w skali metrycznej Sprawna, gładka, regulowana praca połączona z szybkim zwalnianiem szczęk klucza- wystarczy poruszyć kółko aby zwalniać i zaciskać klucz.Super mocne zęby dla poprawienia jakości chwytu. Zgodne z: ISO 6787-1982, ASME B.107.8M-1996, BS 6333-1995, DIN 3117-1988, JIS B4604-1976.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140029460 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Otwarcie szczęk | 30mm |
| Długość | 10" calowe |
| Długość | 250mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 305 |
| Waga całkowita | 0.545 |
| Szerokość całk./opak. | 95 |
| Nr produktu | 61938 |
| Kod UNSPSC | 27111707 |
| Waga elementu | 345g |
KEN5014100K
KLUCZ NASTAWNY COMBI 10"/250mm Kennedy
KEN-501-4100K
SM.CK016,172,9ZLNE
Narzędzia Cromwell