Klucz nastawny 300mm 12" z podziałką czerniony Kennedy KEN5010120K
dostępny
Cena regularna:
52,14 €
Cena regularna:
42,39 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 300mm 12" z podziałką Kennedy KEN5010120K KEN-501-0120K
Dostosowane do: ISO 6787-1982, ASME B.107.8M-1996, BS 6333-1995, DIN3117-1988, JIS B4604-1976.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140012332 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Otwarcie szczęk | 1 3/8" calowe |
| Otwarcie szczęk | 35mm |
| Długość | 12 in |
| Długość | 300mm |
| Głębokość całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 360 |
| Waga całkowita | 0.78 |
| Szerokość całk./opak. | 103 |
| Nr produktu | 501-012 |
| Torque | 8820 kg/cm |
| Kod UNSPSC | 27111707 |
| Waga elementu | 650g |
SM.CK016,124,2ZLNE