Klucz nastawny 300mm Combi 12" angielski dwustronny Kennedy KEN5014120K PRO20 MTM
dostępny
Cena regularna:
344,90 zł
Cena regularna:
280,41 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 300mm Combi 12" Kennedy KEN5014120K
Kennedy KEN-501-4120K
Klucz nastawny COMBI 12"/300mm
KEN-501-4120K
Opis produktu
Dwustronne klucze nastawne z ząbkowanym kątem 15st, dla lepszego uchwytu rury i dla lepszego dostępu do trudnych miejsc. Fosforanowe wykończenie zapobiega korozji. Klucz posiada bardzo mocną rękojeść i wykończenie w skali metrycznej Sprawna, gładka, regulowana praca połączona z szybkim zwalnianiem szczęk klucza- wystarczy poruszyć kółko aby zwalniać i zaciskać klucz.Super mocne zęby dla poprawienia jakości chwytu. Zgodne z: ISO 6787-1982, ASME B.107.8M-1996, BS 6333-1995, DIN 3117-1988, JIS B4604-1976.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140029477 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Otwarcie szczęk | 35mm |
| Długość | 12" calowe |
| Długość | 300mm |
| Głębokosć całk./opak. | 22 |
| Długość całk./opak. | 355 |
| Waga całkowita | 0.89 |
| Szerokość całk./opak. | 106 |
| Nr produktu | 61939 |
| Kod UNSPSC | 27111707 |
| Waga elementu | 890g |
KEN5014120K
KLUCZ NASTAWNY COMBI 12"/300mm Kennedy
KEN-501-4120K
SM.CK016,203,4ZLNE
Narzędzia Cromwell