Klucz nastawny 375mm 15" CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5012150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$69.48
Cena regularna:
$56.49
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nastawny 375mm 15" CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5012150K
Yamoto YMT-501-2150K
YMT5012150K
KLUCZ NASTAWNY, CHROMOWO-WANADOWY, MAT 15" Yamoto
YMT-501-2150K
SM.CK016,208,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zwężający się zacisk dla poprawy dostępu do miejsc o ograniczonym, równoległe zaciski z możliwością płynnego nastawiania i automatyczne blokowanie zapewniają ochronę przed przypadkowym otwarciem szczęki nawet w momencie przeładowania.
Szczęki wykute za pomocą lasera dzięki czemu oferują one niepowtarzalną łatwość i szybkość w ustawieniu i korekcie szczęk. Wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wnadowej dla zwiększenia siły i sztywności, szczęki poddane zostały działaniu wysokich temperatur dla zwiększenia żywotności produktu. Wysokiej jakości satynowego wykończenie narzędzia zapewnia dużą odporność na korozję. 22.5 stopniowy uskok części czołowej w celu uzyskania większej kontroli momentu obrotowego. Użyteczne dla przemysłu inżynieryjnego, samochodowego, lotniczego, rolnego, konserwacji i montażu.
Dopasowane do: ISO 6787-1982, ASME B.107.8M-1996, BS 6333-1995, DIN3117-1988, JIS B4604-1976
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140005327 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Otwarcie szczęk | 1 3/4" cal |
| Otwarcie szczęk | 44 mm |
| Długość | 15" cal |
| Długość | 375 mm |
| Głębokość całk. | 24 |
| Długość całkowita | 390 |
| Waga całkowita | 1.24 |
| Szerokość całk. | 145 |
| Supplier Part No. | YMT-501-2150K |
| Torque Range | 17295 kg/cm? |
| UNSPSC Code | 27111707 |
| Waga elementu | 950 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 375mm 15" cal |
| To Suit | |
| Typ | Adjustable Wrench |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | 1 |
| Maximum Jaw Capacity | 44mm 1-3/4" cal |
| Standard, norma | ASME B.107.8M-1996 BS 6333-199405 DIN3117-1988 ISO 6787-1982 ISO 6787:1982 JIS B4604-1976 |
| Handle Material | Stal |
| Special Features | Corrosion-resistant Graduated Scale Heat treated jaws |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | 22.5 ° stopni |
| Compatible Wrench Size | |
| Angle of Head Offset | ° stopni |
| Grubość szczęk | Standard |