Klucz nieiskrzący 16mm płasko-oczkowy Be-Cu Kennedy KEN5755760K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
380,50 zł
Cena regularna:
309,35 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nieiskrzący 16mm płasko-oczkowy Be-Cu Kennedy KEN5755760K
Kennedy KEN-575-5760K
KEN5755760K
16mm SPARK RESISTANT COMBINATION SPANNER Be-Cu Kennedy KEN5755760K
Kennedy KEN-575-5760K
SM.CK016,191,8ZLNE
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140299238 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Długość całkowita | 185 mm |
| Size | 16 mm |
| Supplier Part No. | 5755760K |
| UNSPSC Code | 27111714 |
| Waga elementu | 160 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Beryllium Copper |
| Opening Capacity | mm |
| Długość całkowita | 185mm |
| Waga elementu | 160g |
| Size | 16mm |
| Standard, norma | |
| Maximum Pipe Capacity | mm |