Klucz nieiskrzący 41mm do pobijania płaski otwarty Be-Cu Kennedy KEN5756370K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
265,12 €
Cena regularna:
215,55 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz płaski 41mm do pobijania otwarty Be-Cu Kennedy KEN5756370K
Kennedy KEN-575-6370K
KEN5756370K
41mm SPARK RESISTANT O/END SLOGGING WRENCH Be-Cu Kennedy KEN5756370K
Kennedy KEN-575-6370K
SM.CK016,469,2ZLNE
KEN5756370K
Z płaską, prostą powierzchnią aby umożliwić uderzenia młotkiem w celu odkręcenia lub zakręcenia opornych aplikacji.
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Z płaską, prostą powierzchnią aby umożliwić uderzenia młotkiem w celu odkręcenia lub zakręcenia opornych aplikacji.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111714 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5756370K |
| EAN13 Barcode | 5036140299375 |
| Size | 41 mm |
| Długość całkowita | 225 mm |
| Waga elementu | 955 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Beryllium Copper |
| Opening Capacity | mm |
| Długość całkowita | 225mm |
| Waga elementu | 955g |
| Size | 41mm |
| Standard, norma | |
| Maximum Pipe Capacity | mm |