Klucz oczkowy 17mm wygięty czerniony Kennedy KEN5808710K KEN-580-8710K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz oczkowy 17mm wygięty czerniony Kennedy KEN5808710K KEN-580-8710K
Kennedy KEN-580-8710K
Klucz oczkowy wygięty 17mm
KEN-580-8710K
Opis produktu
OczkoweWygięta rękojeść pomocna w mocowaniu klucza w zagłębieniach.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140127234 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość całk./opak. | 275mm |
| Waga całkowita | 0.17 |
| Ring Diameter | 17mm |
| Nr produktu | 312-17B |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | Chrome Vanadium Steel |
| Overall Length | 275 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Spanner Size | 17 mm millimetre in. inch |
| Maximum Jaw Capacity | N/A mm millimetre in. inch |
| Special Features | Cranked Handle |
| Finish/Coating | Black Oxide |
| End Type | Ring |
| Head Thickness | mm millimetre in. inch |
| Socket Type |
KEN5808710K
KLUCZ CZERNIONY OCZKOWY WYGIETY 17mm Kennedy
KEN-580-8710K
SM.CK016,33,4ZLNE
Narzędzia Cromwell