Klucz oczkowy 4w1 16mm 17mm 18mm 19mm z grzechotką dwukierunkowy Kennedy KEN5826856K
dostępny
Cena regularna:
215,00 zł
Cena regularna:
174,80 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz oczkowy 4w1 16mm 17mm 18mm 19mm z grzechotką dwukierunkowy Kennedy KEN5826856K
Kennedy KEN-582-6856K
KEN5826856K
4-IN-1 RATCHET RING REV.SPANNER 16,17,18,19mm Kennedy
KEN-582-6856K
SM.CK016,110,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dwustronne klucze z grzechotką z 4 rozmiarami każdy. Mechanizm dźwigni grzechotki o 72 zębach pozwala na obrót tylko o 5° co pomaga w w trudno dostępnych miejscach. Wykonane z wyskogatunkowej stali chromowo-wanadowej wypolerowanej na lustro, aby uniemożliwić osad oleju czy brudu na kluczach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140300460 |
| eCl@ss Code | 21040206 |
| Długość całkowita | 230 mm |
| Size Range | 16 - 19 mm |
| Supplier Part No. | 5826856K |
| UNSPSC Code | 27111705 |
| Waga elementu | 263 g |