Klucz oczkowy 70mm nieiskrzący do pobijania Al-Br Kennedy KEN5756710K KEN-575-6710K PRO20
dostępny
Cena regularna:
1 350,20 zł
Cena regularna:
1 097,72 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nieiskrzący oczkowy 70mm do pobijania młotkowy Al-Br Kennedy KEN5756710K KEN-575-6710K
Klucz nieiskrzący z płaską, prostą powierzchnią aby umożliwić uderzenia młotkiem w celu odkręcenia lub zakręcenia opornych śrub i nakrętek.
Specyfikacja klucza nieiskrzącego 70mm:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140125773 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość całk. | 300mm |
| Rozmiar | 70mm |
| Nr produktu | 160-70 |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 2,735 kg |
KEN5756710K
KLUCZ NIEISKRZACY PLASKI OCZKOWY 70mm Kennedy
KEN-575-6710K
SM.CK016,986,6ZLNE
Narzędzia Cromwell