Klucz oczkowy Whitworth 1.1/8" x 1.1/4" CrV chromowo-wanadowy Kennedy KEN5822140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
173,57 €
Cena regularna:
141,12 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
1.1/8" x 1.1/4"WHIT CH/VAN RING SPANNER Kennedy KEN5822140K
KEN-582-2140K
Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej satynowo wykończone i mocno wyszlifowane zakończenia. Dwustronne, z dwunastokątnymi oczkami. Główki odsadzone.
Wykonane zgodnie z: DIN 838 Metryczne i AF, BS 192 : 1982 i BS 3555 : 1998 Whitworth.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140353091 |
| eCl@ss Code | 21040206 |
| Size 1 | 1 1/8" cal |
| Size 2 | 1 1/4" cal |
| Spanner Type | Double Ended |
| Supplier Part No. | 5822140K |
| UNSPSC Code | 27111705 |
| Waga elementu | 1800 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 510mm |
| Model, kod produktu | |
| Type | Ring Spanner |
| Spanner Size | 1-1/8" x 1-1/4" |
| Standard, norma | BS 192 : 1982 & BS 3555 : 1998 |
| Finish/Coating | Satin |
| Size System | Whitworth |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Width | 1.860x2.050 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | 1-1/4W 1-1/8W |
| Angle of Handle Offset | 75° degree |