Klucz płaski 12x13mm dwustronny CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5823020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 12x13mm płaski dwustronny CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5823020K
Yamoto YMT-582-3020K
YMT5823020K
12x13mm CHROME VANADIUM O/E SPANNER Yamoto YMT5823020K
Yamoto YMT-582-3020K
SM.CK016,7,9ZLNE
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z błyszczącym wykończeniem, główka odchylona pod kątem 15°. Zgodne z normą DIN 3113. Rozmiary 6-32 mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111706 |
| eCl@ss Code | 21040104 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-3020K |
| EAN13 Barcode | 5036140301146 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 172mm |
| Typ | Open Ended Spanner |
| Liczba elementów | |
| Rozmiar klucza | 12mmx 13mm |
| Standard, norma | DIN 3110 |
| Wykończenie, powłoka | Wykończenie lustrzane |
| Rozmiar | Metryczny |
| Compatible Nut/Bolt Width | 12 x 13 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M8 |