Klucz płaski 16x17mm dwustronny CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5823040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 16x17mm płaski dwustronny CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5823040K
Yamoto YMT-582-3040K
YMT5823040K
16x17mm CHROME VANADIUM O/E SPANNER Yamoto YMT5823040K
Yamoto YMT-582-3040K
SM.CK016,9,1ZLNE
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z błyszczącym wykończeniem, główka odchylona pod kątem 15°. Zgodne z normą DIN 3113. Rozmiary 6-32 mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111706 |
| eCl@ss Code | 21040104 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-3040K |
| EAN13 Barcode | 5036140301160 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 205mm |
| Typ | Open Ended Spanner |
| Liczba elementów | |
| Rozmiar klucza | 16mm x 17mm |
| Standard, norma | DIN 3110 |
| Wykończenie, powłoka | Wykończenie lustrzane |
| Rozmiar | Metryczny |
| Compatible Nut/Bolt Width | 16 x 17 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M10 |