Klucz płasko-oczkowy 10mm z podwójnym mechanizmem zapadkowym Yamoto YMT5820360K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz płasko-oczkowy 10mm z podwójnym mechanizmem zapadkowym Yamoto YMT5820360K
Yamoto YMT-582-0360K
YMT5820360K
KC-016,39,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140248397 |
| ecl@ss | 21040190 |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Rozmiar | 10 mm |
| Oznaczenie | YMT-582-0360K |
| UNSPSC | 27111713 |
| Waga elementu | 57 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 160mm |
| Numer produktu | |
| Type | Ratchet Combination Spanner |
| Spanner Size | 10mm |
| Standard, norma | ASME B107.100-2010 |
| Wykończenie, powłoka | Mirror Finish |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | 72 |
| Compatible Nut/Bolt Width | |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size |