Klucz płasko-oczkowy 12mm z podwójnym mechanizmem zapadkowym Yamoto YMT5820380K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz płasko-oczkowy 12mm z podwójnym mechanizmem zapadkowym Yamoto YMT5820380K
Yamoto YMT-582-0380K
YMT5820380K
12mm DOUBLE RATCHET COMBINATION SPANNER Yamoto YMT5820380K
Yamoto YMT-582-0380K
SM.CK016,43,1ZLNE
Dostępne w różnych rozmiarach (8mm-19mm), te klucze płasko-oczkowe są wykonane ze stali chromowo-wanadowej i mają innowacyjny zapadkowy mechanizm końcówek.72-zębowy System zapadkowy potrzebuje tylko 5-ciu ruchów do działania zapadkowego i klucze są idealne do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych. Wykończenie powierzchni chromowej na lustrzany połyskzapobiegaosadzaniu się tłuszczu i brudu z przylegających
miejsc, co ułatwia
czyszczenie i zapobiega
korozji. Zgodność z
ASME B107.100-2010.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111713 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-0380K |
| EAN13 Barcode | 5036140248410 |
| Rozmiar | 12 mm |
| Długość całk. | 170 mm |
| Waga elementu | 76 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całk. | 170 mm |
| Numer produktu | |
| Type | Ratchet Combination Spanner |
| Spanner Size | 12 mm |
| Standard, norma | ASME B107.100-2010 |
| Finish/Coating | Mirror Finish |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Number of Points | 72 |
| Compatible Nut/Bolt Width | mm |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | mm |