Klucz płasko-oczkowy 19mm z podwójnym mechanizmem zapadkowym Yamoto YMT5820450K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz płasko-oczkowy 19mm z podwójnym mechanizmem zapadkowym Yamoto YMT5820450K
Yamoto YMT-582-0450K
YMT5820450K
19mm DOUBLE RATCHET COMBINATION SPANNER Yamoto YMT5820450K
Yamoto YMT-582-0450K
SM.CK016,64,1ZLNE
Dostępne w różnych rozmiarach (8mm-19mm), te klucze płasko-oczkowe są wykonane ze stali chromowo-wanadowej i mają innowacyjny zapadkowy mechanizm końcówek.72-zębowy System zapadkowy potrzebuje tylko 5-ciu ruchów do działania zapadkowego i klucze są idealne do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych. Wykończenie powierzchni chromowej na lustrzany połysk zapobiega osadzaniu się tłuszczu i brudu z przylegających
miejsc, co ułatwia
czyszczenie i zapobiega
korozji. Zgodność z
ASME B107.100-2010.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140248489 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Size | 19 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-0450K |
| UNSPSC Code | 27111713 |
| Waga elementu | 228 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 250mm |
| Typ | Ratchet Combination Spanner |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| Standard, norma | ASME B107.100-2010 |
| Wykończenie, powłoka | Wykończenie lustrzane |
| Rozmiar | Metryczny |
| Number of Points | 72 |
| Compatible Nut/Bolt Width | mm |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | mm |