Klucz udarowy 1.5/16" płaski do pobijania calowy Kennedy KEN5806540K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$53.65
Cena regularna:
$43.62
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz udarowy 1.5/16" płaski otwarty czerniony calowy Kennedy KEN5806540K
Kennedy KEN-580-6540K
KEN5806540K
KLUCZ CZERNIONY PLASKI OTWARTY UDAROWY 1.5/16" Kennedy
KEN-580-6540K
SM.CK016,112,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Z płaską, prostą powierzchnią umożliwiającą uderzenia młotkiem by luzować lub dokręcać oporne elementy złączne. Zgodne z: DIN 133.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140062238 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Supplier Part No. | 5806540K |
| UNSPSC Code | 27111714 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Hardened Steel |
| Długość całkowita | 215mm |
| Typ | Open-ended Slogging Spanner |
| Size | mm 1-5/16" cal |
| Standard, norma | DIN 133 |
| Special Features | Corrosion-resistant |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Satin |
| Size System | AF |
| Handle Shape | Flat |
| Compatible Nut/Bolt Width | mm 7/8" cal |
| Head Thickness | 17mm |
| Angle of Handle Offset | ° stopni |