Klucz udarowy 3.5/8" do pobijania oczkowy calowy Kennedy KEN5807850K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 156,00 zł
Cena regularna:
939,84 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz udarowy 3,5/8" płaski oczkowy czerniony calowy Kennedy KEN5807850K
Kennedy KEN-580-7850K
Klucz płaski oczkowy udarowy 3.5/8"
KEN-580-7850K
Opis produktu
Wykonane z hartowanej i utwardzanej stali z mechanicznie obrobionymi końcówkami aby zapewnić dobry kontakt z łącznikiem. Z płaską, prostą powierzchnią aby umożliwić uderzenia młotkiem by luzować lub dokrętać oporne elementy złączne.Wyprodukowano zgodnie z: DIN 7444.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140073784 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość całk./opak. | 420mm |
| Ring Diameter | 3 5/8" calowe |
| Nr produktu | KEN-580-7850K |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 5.30 kg |
KEN5807850K
KLUCZ CZERNIONY PLASKI OCZKOWY UDAROWY 3.5/8" Kennedy
KEN-580-7850K
SM.CK016,1450ZLNE
Narzędzia Cromwell